K našim zákazníkům přistupujeme individuálně. Máme odborné znalosti, praxi v oboru a certifikované zkoušky. Pojďme se pobavit o Vašich představách, potřebách a vizích bez jakéhokoliv poplatku.

Pokud se v této oblasti neorientujete, nezoufejte. U nás je první konzultace ZDARMA.

Neplatíte žádné % z investované částky či jiné dodatečné platby. 

Naše produkty

KOMPLET

Kompletní služba zahrnující zprostředkování informací a přímé investice do digitálních aktiv. Zahrnuje bloky Edukace, Investice a Správa.

V rámci této služby získáte ucelený blok služeb nezbytných pro úspěšnou a bezpečnou investici.

Nepodceňujte Vaše právo na vlastnictví kryptoměn (soukromých klíčů). S námi jste majiteli kryptoměn čili držiteli soukromých klíčů pouze Vy, a to v celém procesu poskytování služby.

Cena služby je 1990 Kč bez DPH. Časový předpoklad je cca. 240 min. Jedná se o jednorázový poplatek, nejsou účtovány žádné provize z investované částky a jiné poplatky.

Aktuálně si můžete vybrat z variant:

1. BITCOIN

Investice do nejznámější, nejrozšířejnější a nejbezpečnější kryptoměny. Jedná se o 100% investici do tohoto digitálního aktiva. Patří mezi nejžádanější investice. Doporučujeme.

VELMI NÍZKÉ RIZIKO – hodnocení rizika ve srovnání s průměrem trhu kryptoměn

2. ETHEREUM

Investice do druhé největší kryptoměny. Ethereum je zástupce a platforma pro chytré kontrakty, DeFi projekty, NFTs a mnoho dalšího.

NÍZKÉ RIZIKO – hodnocení rizika ve srovnání s průměrem trhu kryptoměn

Nepotřebujete službu KOMPLET? Vyberte si dílčí služby dle Vaší potřeby

EDUKACE

Seznámíme Vás se všemi nezbytnými informacemi z oblasti kryptoměn. Hlavní zaměření bude na Bitcoin a Ethereum. Na jakém principu fungují, co je blockchain, kde se bere jejich hodnota, jaký je potenciál, jak je bezpečně uchovat, jak probíhá transakce a mnoho dalšího.

Cena služby je 590 Kč bez DPH. Časový předpoklad služby je cca. 60 min.

INVESTICE

Provedeme Vás celým procesem investice do kryptoměn, tzn. registrace na bezpečné burze, vysvětlení pojmů a postupů souvisejících s transakcí a v posledním kroku uskutečnění transakce. Pokud budete mít zájem o rychlou variantu investice, tak Vám tuto transakci zprostředkujeme.

Cena služby je 990 Kč bez DPH. Časový předpoklad služby je cca. 120 min.

SPRÁVA

Pomůžeme Vám s uložením a uchováním nakoupené hodnoty v podobě kryptoměn. Na trhu je mnoho řešení, která splňují tento účel, ale ne každé je bezpečné. Součástí tohoto modulu je vysvětlení, nastavení a převod investičních kryptoměn do offline peněženky a doporučení bezpečného uchování soukromého klíče (tzv. seedu).

Cena služby je 590 Kč bez DPH. Časový předpoklad služby je cca. 60 min.

NEWSLETTER

Chcete vědět co se děje ve světě kryptoměn? Jak na to reaguje Vaše investice? Právě pro Vás nabízíme službu NEWSLETTER. Pravidelně sledujeme novinky z osvědčených zdrojů (web, Twitter, Youtube) a skupin (Discord, Clubhouse), které jsou publikovány a komentovány v zahraničí. Z těchto informací vybíráme 4-6 zpráv a ty zasíláme v českém jazyce na odeběratele každý týden.

Cena služby je 99 Kč/měsíc bez DPH.


CENÍK

U nás neplatíte žádné % z investované částky či jiné dodatečné platby. Všechny ceny jsou konečné a představují Váš jediný náklad.

SlužbaČasový předpokladCena
KOMPLET4-5 hodin1990 Kč bez DPH
EDUKACE1 hodina590 Kč bez DPH
INVESTICE2 hodiny990 Kč bez DPH
SPRÁVA1 hodina590 Kč bez DPH
NEWSLETTERTýdenní99 Kč bez DPH / měsíc

Ceny služeb jsou platné pro 1 osobu, v případě poskytování služeb pro více osob je možné aplikovat skupinovou slevu.